0+

سال فعالیت

0+

کارشناس و متخصص

0+

محدوده معدنی

گروه تخصصی معدنی و بازرگانی زرمش، با مدیریت آقای دکتر سید احمد مشکانی، با بهره‌گیری از دانش فنی، تجربه کافی و کارشناسان مجرب و مشاور در امور معـدنی، از سال ۱۳۸۹ به صورت کاملا خصوصی آغاز به فعالیت‌ نمود. فعالیت‌های بنیادی گروه شامل اکتشـاف موادمعدنی، استخـراج و بهره‏ برداری، فرآوری و تولید،  بازرگانی مواد معدنی، سرمایه‌گذاری و سرمایه ‏پذیری در موادمعدنی و محدوده های معدنی است.
گروه تخصصی معدنی و بازرگانی زرمش در حال حاضر در 80 محدوده اکتشافی و بهره‌برداری در 15 استان کشور که یا متعلق به این گروه یا شرکت‌هایی که در آنها سهامدار است، مشغول به فعالیت می‌باشد . همچنین تاکنون اقدام به کشف 10 ذخیره جدید و ناشناخته، سرمایه‌گذاری در بیش از 55 محدوده معدنی، مشارکت در تعداد 15 محدوده و نیز تولید و بازرگانی مواد معدنی فلزی و غیرفلزی نموده است. شرکت‌های مذکور عبارتند از: شرکت مهندسین مشاور زرآذین گستر، شرکت مهندسی و بازرگانی پارس گستران عقیق، شرکت زمین جویان پارس، شرکت مهندسی زمین کاوان الوند، شرکت معدنی یاقوت کوه پنج سیرجان، شرکت افق کالا کویر خاورمیانه، شرکت ژرف کاوان پاسارگاد، شرکت آریا معدن کاو جم، شرکت ماتک آریا، شرکت زرمس جویان سیستان، زمین رهیاب معادن شهداد، تلاشگران معادن زرمس و آریا صنعت تجارت بایا.
توانایی‌های گروه زرمش تمام زنجیره‌ی فعالیت‌های معدنی از شروع اکتشاف تا فروش ماده معدنی را در برگرفته و سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در تمام حوزه‌ها صورت می‌پذیرد. از جمله قابلیت‌های گروه زرمش در بخش اکتشاف، بررسی و شناسایی توان معدنی در سراسر کشور، انجام پروژه‌های اکتشافی سیستماتیک  در کلیه مراحل اکتشافی، تهیه انواع نقشه‌های معدنی، ژئوشیمیایی، ژئوفیزیکی و زمین‌شناسی در مقیاس‌های مختلف، برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های اکتشافی برای مواد معدنی فلزی و غیرفلزی تا تعیین ذخیره قطعی، اجرای مطالعات، تحقیقات و فعالیت‌های لازم در زمینه اکتشاف ذخایر معدنی فلزی و غیرفلزی، تهیه استانداردها و دستورالعمل‌های اکتشافی در مقیاس‌های مختلف و اجرای مطالعات فنی- اقتصادی و ارزیابی اقتصادی کانسارهای مکشوفه می‌باشد. در بخش استخراج  نیز گروه زرمش در زمینه طراحی معادن روباز و زیرزمینی، طراحی و محاسبات حفاری و آتشباری و امکان سنجی اولیه از داده‌های ارزیابی ذخیره فعالیت می‌نماید. بخش بازرگانی گروه زرمش شامل خرید، مشارکت، سرمایه‌گذاری و سرمایـه‌پذیری در محدوده‌های معدنی، خرید و فروش مواد معدنی فلزی و غیرفلزی، تهیه مواد خام و پودرهای صنعتی و کنسانتره فلزی متعلق به گروه زرمش، تهیه گزارشات و شناسنامه‌های معدنی از محدوده‌های معدنی فلزی و غیرفلزی، قیمت‌گذاری محدوده‌های معدنی براساس اطلاعات موجود (به‌ صورت خصوصی و کاملا محرمانه) و ایجاد ارتباط و مشارکت بین معدن‌کاران، سرمایه‌گذاران، صاحبان صنایع و غیره در بخش معـادن و صنـایع معدنـی می‌باشـد.