زرمش: گام های آغازین، دستاوردها، چشم انداز

گروه معدنی و بازرگانی زرمش با بهره‌گیری از دانش فنی، تجربه کافی و کارشناسان مجرب و مشاور در امور معدنی، در سال ۱۳۸۹ آغاز به فعالیت‌ نمود. فعالیت‌های بنیادی گروه شامل اکتشاف، استخراج، فرآوری، بازرگانی مواد معدنی، سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در معادن فلزی و غیرفلزی، مشاوره و اجرای پروژه‌های معدنی در داخل و خارج از کشور می‌باشد. این گروه در حال حاضر مشغول انجام فعالیت‌های معدنی در 80 محدوده معدنی متعلق به این مجموعه در سراسر کشور از جمله استان‌های مرکزی – قزوین – البرز – همدان – خراسان‌جنوبی- خراسان‌رضوی – سمنان – قم – اصفهان – سیستان و بلوچستان – کرمان – آذربایجان‌شرقی – مازندران – گیلان  و زنجان می‌باشد. گروه زرمش تاکنون اقدام به کشف 10 ذخیره جدید و ناشناخته، سرمایه‌گذاری در بیش از 55 محدوده معدنی، مشارکت در تعداد 15 محدوده و نیز تولید مواد معدنی خام فلزی و غیرفلزی از جمله مس – سرب و روی – آهن – منگنز – خاکهای صنعتی – فلدسپات – باریت و کنسانتره سرب و روی سولفیدی نموده است. این گروه در همه شرکت‌های مشروحه ذیل سهامدار می‌باشد و همچنین در همان شرکتها حضور و نظارت بر عملیات اکتشافی و استخراجی را بر عهده دارد. اسامی شرکتهای مذکور عبارتند از: شرکت مهندسین مشاور زرآذین گستر، شرکت مهندسی و بازرگانی پارس گستران عقیق، شرکت زمین جویان پارس، شرکت مهندسی زمین کاوان الوند، شرکت معدنی یاقوت کوه پنج سیرجان، شرکت افق کالا کویر خاورمیانه، شرکت ژرف کاوان پاسارگاد، شرکت آریا معدن کاو جم، زمین رهیاب معادن شهداد، آریا صنعت تجارت بایا، تلاشگران معادن زرمس، شرکت ماتک آریا و شرکت زرمس جویان سیستان.

محدوده معدنی

0+

محدوده معدنی
محدوده اکتشافی

0+

محدوده اکتشافی
محدوده استخراجی

0+

محدوده استخراجی

ما تیمی قدرتمند از مهندسین معدن، زمین شناسان و متخصصین امور تجاری هستیم.

  • گروه معدنی و بازرگانی زرمش با بهره‏ گیری از دانش فنی و کارشناسان خبره، مشاوره در زمینه‏ های پتانسیل‏ یابی محدوده‏ های معدنی، اکتشاف مقدماتی تا تفصیلی در پروژه ‏های معدنی فلزی و غیرفلزی، امکان‏ سنجی و بررسی‏ های فنی و اقتصادی و بازرگانی مواد معدنی را جز اهداف خود قرار داده است.
  • گروه معدنی و بازرگانی زرمش با استفاده از نرم‏ افزارهای تخصصی و به روز، قادر به ارائه خدمات در خصوص طراحی پروژه ‏های اکتشافی از مرحله مقدماتی تا تفصیلی، طراحی استخراج معادن روباز و زیرزمینی و خطوط فرآوری در مقیاس‏ های نیمه صنعتی و صنعتی می‎‏باشد.
  • گروه معدنی و بازرگانی زرمش با تلفیق دانش، تجربه و فن‏ آوری‏ های نوین، می‏ تواند در زمینه‏ های اجرا و نظارت کلیه پروژه‏ های اکتشافی از فاز مقدماتی تا اخذ پروانه بهره ‏برداری، استخراج مواد معدنی، عملیات فرآوری، سرمایه ‏گذاری در پروژه‏ های معدنی، بازرگانی مواد معدنی خام و فرآوری شده، وارد همکاری شود.

چارت سازمانی

انجام هر کاری و هر فعالیتی نیازمند تعیین یک سازمان و یک نظام برای به کارگیری عوامل و امکانات مورد نیاز آن به صورت موثر و کارا می باشد. خود واژه سازمان، نشان دهنده سامانی است که در شکل دهی و برپایی آن به کار رفته است ایجاد یک ساختار برای استفاده بهینه از منابع باید اولویت اول اقدامات و فعالیتهای مدیریتی شما به عنوان مدیر ارشد در آغاز برنامه های تغییر در سازمان باشد.

بیشتر بدانید

افتخارات ما

گروه تخصصي معدني و بازرگاني زرمش از بدو تاسيس تاکنون، به ياري خداوند متعال و به پشتوانه مديران با تجربه و کارآمد و همچنین کارشناسان خبره خود، موفق گرديده است تا دستاوردهاي ارزشمند و موفقيت‏هاي بزرگي را در جامعه معدن و زمین شناسی از آن خود کند که نشان از پيشرفت، تعالي و پويايي مستمر اين گروه می باشد.

بیشتر بدانید

درباره ما

گروه تخصصی معدنی و بازرگانی زرمش، با مدیریت آقای دکتر سید احمد مشکانی، با بهره‌گیری از دانش فنی، تجربه کافی و کارشناسان مجرب و مشاور در امور معـدنی، از سال ۱۳۸۹ به صورت کاملا خصوصی آغاز به فعالیت‌ نمود. فعالیت‌های بنیادی گروه شامل اکتشـاف موادمعدنی، استخـراج و بهره‏ برداری، فرآوری و تولید، بازرگانی مواد معدنی، سرمایه‌گذاری و سرمایه ‏پذیری در موادمعدنی و محدوده های معدنی است.

بیشتر بدانید

شرکت مهندسین مشاور زرآذین گستر