منوچهر جلالی

مدیر گروه زرمش با بیش از ۴۰ سال سابقه کار در زمینه معدنی و زمین شناسی در بخش دولتی و خصوصی

سید احمد مشکانی

مدیرارشد گروه زرمش با داشتن تجربه ای حاصل از ۲۵ سال فعالیت در حوزه های اکتشافی و استخراجی

زرمش: گام های آغازین، دستاوردها، چشم انداز

گروه معدنی و بازرگانی زرمش با بهره‌گیری از دانش فنی، تجربه کافی و کارشناسان مجرب و مشاور در امور معدنی، در سال ۱۳۸۹ آغاز به فعالیت‌ نمود. فعالیت‌های بنیادی گروه شامل اکتشاف، استخراج، فرآوری و بازرگانی مواد معدنی، سرمایه گذاری و سرمایه پذیری در معادن فلزی و غیرفلزی، مشاوره و اجرای پروژه های معدنی در داخل و خارج از کشور می باشد. این گروه در حال حاضر مشغول انجام فعالیت های معدنی خود در ۶۲ محدوده سراسر کشور از جمله استان های مرکزی – قزوین – البرز- خراسان جنوبی- خراسان رضوی – سیستان و بلوچستان – کرمان – آذربایجانشرقی و… می‌باشد و تاکنون اقدام به کشف ۱۵ ذخیره جدید و ناشناخته، سرمایه گذاری در بیش از ۵۲ محدوده معدنی، مشارکت در تعداد ۱۰ محدوده و نیز تولید مواد معدنی فلزی و غیرفلزی از جمله مس – سرب و روی – آهن – منگنز – خاکهای صنعتی – فلدسپات – باریت و… نموده است. این گروه در شرکت‌های مشروحه ذیل سهامدار، حضور و نظارت بر عملیات اکتشافی را بر عهده دارد. اسامی شرکتهای مذکور عبارتند از:  شرکت مهندسین مشاور زرآذین گستر، شرکت مهندسی و بازرگانی پارس گستران عقیق، شرکت زمین جویان پارس، شرکت مهندسی زمین کاوان الوند، شرکت معدنی یاقوت کوه پنج سیرجان، شرکت افق کالا کویر خاورمیانه، شرکت ژرف کاوان پاسارگاد، شرکت آریا زمین فیزیک، شرکت تحقیقات مواد معدنی کانساران بینالود، شرکت آریا معدن کاو جم، شرکت ماتک آریا، شرکت زرمس جویان سیستان و شرکت مطالعات مواد معدنی زرآزما.

پروژه استخراجی

0+

پروژه استخراجی
پروژه اکتشافی

0+

پروژه اکتشافی
محدوده معدنی

0+

محدوده معدنی

ما تیمی قدرتمند از مهندسین معدن، زمین شناسان و متخصصین امور تجاری هستیم.

  • گروه معدنی و بازرگانی زرمش با بهره‏ گیری از دانش فنی و کارشناسان خبره، مشاوره در زمینه‏ های پتانسیل‏ یابی محدوده‏ های معدنی، اکتشاف مقدماتی تا تفصیلی در پروژه ‏های معدنی فلزی و غیرفلزی، امکان‏ سنجی و بررسی‏ های فنی و اقتصادی و بازرگانی مواد معدنی را جز اهداف خود قرار داده است.
  • گروه معدنی و بازرگانی زرمش با استفاده از نرم‏ افزارهای تخصصی و به روز، قادر به ارائه خدمات در خصوص طراحی پروژه ‏های اکتشافی از مرحله مقدماتی تا تفصیلی، طراحی استخراج معادن روباز و زیرزمینی و خطوط فرآوری در مقیاس‏ های نیمه صنعتی و صنعتی می‎‏باشد.
  • گروه معدنی و بازرگانی زرمش با تلفیق دانش، تجربه و فن‏ آوری‏ های نوین، می‏ تواند در زمینه‏ های اجرا و نظارت کلیه پروژه‏ های اکتشافی از فاز مقدماتی تا اخذ پروانه بهره ‏برداری، استخراج مواد معدنی، عملیات فرآوری، سرمایه ‏گذاری در پروژه‏ های معدنی، بازرگانی مواد معدنی خام و فرآوری شده، وارد همکاری شود.

zarmesh announcement

چارت سازمانی

انجام هر کاری و هر فعالیتی نیازمند تعیین یک سازمان و یک نظام برای به کارگیری عوامل و امکانات مورد نیاز آن به صورت موثر و کارا می باشد. خود واژه سازمان، نشان دهنده سامانی است که در شکل دهی و برپایی آن به کار رفته است ایجاد یک ساختار برای استفاده بهینه از منابع باید اولویت اول اقدامات و فعالیتهای مدیریتی شما به عنوان مدیر ارشد در آغاز برنامه های تغییر در سازمان باشد.

بیشتر بدانید

افتخارات ما

گروه تخصصی معدنی و بازرگانی زرمش از بدو تاسیس تاکنون، به یاری خداوند متعال و به پشتوانه مدیران با تجربه و کارآمد و همچنین کارشناسان خبره خود، موفق گردیده است تا دستاوردهای ارزشمند و موفقیت‏های بزرگی را در جامعه معدن و زمین شناسی از آن خود کند که نشان از پیشرفت، تعالی و پویایی مستمر این گروه می باشد.

بیشتر بدانید

درباره ما

گروه تخصصی معدنی و بازرگانی زرمش، با مدیریت آقای دکتر سید احمد مشکانی، با بهره‌گیری از دانش فنی، تجربه کافی و کارشناسان مجرب و مشاور در امور معـدنی، از سال ۱۳۸۹ به صورت کاملا خصوصی آغاز به فعالیت‌ نمود. فعالیت‌های بنیادی گروه شامل اکتشـاف موادمعدنی، استخـراج و بهره‏ برداری، فرآوری و تولید، بازرگانی مواد معدنی، سرمایه‌گذاری و سرمایه ‏پذیری در موادمعدنی و محدوده های معدنی است.

بیشتر بدانید

شرکت مهندسین مشاور زرآذین گستر